drfoto

Dr. Şebnem Güleryüz

Kişisel Değişim Uzmanı

1978 Akhisar-Manisa doğumlu olan Şebnem Güleryüz, Bornova Anadolu Lisesi Almanca Bölümü mezunudur.2004 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Prof.Dr. Ayşegül Yıldız ile birlikte 9 Eylül Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalında 3 yıl boyunca araştırma doktoru olarak görev almıştır.

İş Hayatı

Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hastane İşletmeciliği Yüksek Lisansı’nı tamamlayan Dr.Şebnem Güleryüz Üsküdar Üniversitesi’nde Hipnoterapi eğitimi almıştır. İstanbul’da Öner Döşer’den Astroloji dersleri almıştır. Florence Nightingale, Medical Park gibi kurumlarda hekimlik yaptıktan sonra 2013 yılında Metabolic Balance Türkiye Temsilciliğini alarak İstanbul’da “Dr.Güleryüz” kliniğini kurmuştur. 2015 yılında Sakarya’da da hizmet vermeye başlamıştır. Metabolic Balance yöntemine getirdiği psikoloji odaklı yaklaşımı ile fark yaratmıştır. Yaptığı başarılı vaka çalışması, 2015 yılında Uluslararası Obeziteye Multidisipliner Yaklaşım Kongre’sinde poster olarak sunulmuştur.

Sosyal Sorumlulukları

Kişiye özel sağlık danışmanlığı veren Dr. Şebnem Güleryüz kilo kontrolünün ötesinde yaşam standartlarını yükselten sağlıklı bir hayat vaat etmektedir. Öğrencilik yıllarından itibaren TurkMSIC, Kanserder, Kızılay gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev alan Dr. Güleryüz halen Kızılay Sakarya İl Kadın Kolları Başkanlığı, DUVAK Genel Koordinatörlüğü görevine devam etmektedir. Aktif olarak SAGİAD, SATSO üyeliği bulunan Güleryüz Gülerek Zayıflatmayı vaat etmektedir.

Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin; fakat mükemmel olmak için başlamak zorundasın.

Deneyim

14
YILLIK TECRÜBE
186
MUTLU DANIŞAN
2768
YAKILAN KG.
13
ÖDÜL

Diploma & Sertifikalar

Hemen Randevu Al!

Her türlü soru, öneri ve istekleriniz için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.